Obchodní podmínky:                                                                                                     

Dodavatel:                      

Veškeré zboží dodává firma ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o.,    IČO: 47153253     DIČ: CZ47153253    

divize ŠTURM KANCL, Jugoslávská 26, 741 01 Nový Jičín.

Cena:

Ceny zboží na e-shopu www.sturmkancl.cz jsou uvedeny v českých korunách a částka ceny zboží je včetně DPH 21%. Konečná cena celé objednávky je uvedena včetně DPH a včetně balného, bez poštovného.                                                                        

Dodací lhůty:

Zboží , které je skladem je expedováno nejpozději do 3 dnů po dni, ve kterém došlo k přijetí objednávky, při dodání na dobírku. Popřípadě neprodleně po obdržení platby při platbách převodem z bankovního účtu.                                                                        

Způsob dodání:

Prostřednictvím služeb České pošty - Přepravní balíková služba - nejčastější způsob dodání pro soukromé osoby.  Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 130,- Kč vč. DPH a manipulačního poplatku. Zboží bude zasláno na zadanou adresu.

Obchodní balík prostřednictvím služeb dopravních společností (např. PPL) - Dopravní služba - nejčastější způsob dodání pro společnosti – právnické a fyzické osoby, úřady atp. Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 130,-Kč vč. DPH a manipulačního poplatku. Zboží bude zasláno na zadanou adresu.

Osobně - zboží si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě na adrese Jugoslávská 26, 741 01 Nový Jičín, ve všední dny Po-Pá 8:00 - 17:00 hod.                                                                                                                                                            

Při objednávce převyšující částku 1500 Kč vč. DPH je dopravné u všech způsobů dodání zdarma.                                                                                                          

Způsob platby:

Dobírka - platba při předání zboží Českou poštou nebo přepravní službou.

Platba předem - kupující uhradí předem částku na účet dodavateli. Zboží je expedováno ihned po připsání částky na náš účet.

Hotově - zboží zaplatíte předáním hotovosti do naší pokladny, oproti vydání dokladu o zaplacení, při odběru zboží v našem kamenném obchodě.                                                                     

Záruční podmínky :

Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, není -li uvedeno jinak. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé špatným ošetřením, neodborným nebo nepřiměřeným zacházením či použitím, které jsou v rozporu s             uživatelským návodem k použití přikládaným ke každému zboží.                

Reklamace :

Po dodání je kupující povinen zboží neprodleně prohlédnout tak, aby zjistil jeho vady, které je možné při přiměřené prohlídce zjistit. Pokud je zjištěno kupujícím po dodání zboží poškození obalu či zboží při dopravě, vyhotoví s přepravní firmou záznam o poškození a kupující reklamuje poškození u přepravní firmy. Pozdější reklamace mechanického poškození již není možné uznat. Kupující uplatňuje reklamaci písemným oznámením o zjištěných vadách zboží. Reklamované zboží zasílá prodávajícímu na vlastní náklady. K reklamaci lze přijmout zboží i bez originálního obalu, avšak spolu s kopií faktury. V případě oprávněné reklamace bude kupujícímu zasláno nové nebo opravené zboží na naše náklady.                                                             

Kontakt : 

Jugoslávská 26,

741 01 Nový Jičín                                                                       

tel.: 556 720 210   mobil: 602 510 155                                                                    

fax: 556 720 213                                                           

e-mail: jana.sturmova@sturm.cz